KVALITA DOBRA / QUALITY OF GOODNESS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Skupina hledačů Pravdy. / Group of seekers for The Truth.
 
PortálPříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Akhuabetyth

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Akhuabetyth
Šúdra / Shudra
Šúdra / Shudra



Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 27. 02. 12

Akhuabetyth Empty
PříspěvekPředmět: Akhuabetyth   Akhuabetyth I_icon_minitime01.03.12 20:32

V prvé řadě Vás všechny zdravím, pokusím se nyní představit, alespoň z části sebe samou.

Proč jsem sem přišla s přezdívkou Akhuabetyth...Tato přezdívka ke mě dosti přirostla, v překladu znamená "Měsíční voda". Noc pro mne má svůj význam, stejně jako voda. V mé přezdívce se spojuje obojí a nacházím v ní mnohé další.

Můj věk...to je relativní otázka. Přesto mé tělesné schránce je 27 let.

Co se týče mého života či zdejšího bytí, upřednostňuji osobnější konverzaci, ale vzhledem k tomu, že je důležité alespoň z části ukázat kým jsem, představím se. Od dětství jsem byla trošku jiná než ostatní...nerozuměla jsem si s vrstevníky...zajímala jsem se o nevysvětlitelné a záhadné věci, byla jsem jimi přímo přitahována a zároveň odrazována okolím. Vždy jsem cítila, že se věci mají jinak, jen jsem nevěděla jak...věděla jsem, že je něco, co zatím nedokáži pochopit a spíše mě to děsilo, nikdo to nedokázal chápat a já to časem braja spíše jako něco, co je špatně. V pubertě jsem se velmi uzavřela a zároveň hledala to, co jsem neuměla popsat...vzdorovala jsem všem a všemu, včetně sebe samé. Mé konání mne dovedlo až k prožití klinické smrti a snad právě tehdy se mi mnohé otevřelo. Věci mezi nebem a zemí získali můj zájem o to více, otázky proč, jak...a touha pochopit. Postupem času jsem se začala věnovat výkladu z karet a ty mi otevřely další dveře. Viděla jsem souvislosti, uvědomila si, že náhody neexistují a mnoho dalšího a mé zájmy se rozšířily. Uvědomila jsem si spousty věcí, tak jako se mi mnohé vysvětlilo...pomalu jsem nacházela sama sebe a otázky se vytrácely...prošla jsem peklem i rájem, dny, které trvaly věčnost...bolestí, tak jako vzlety s křídly krásy...Nyní se nacházím ve "stavu neutrality"...pozorovatel, jež se dívá na dění...nejsem dobrem ani zlem, jsem vším a zároveň ničím.

Co se týče mé tvorby, většinou, když jsem něčím inspirována, zůstávají slova pouze v mém nitru, nejsou daná na papír.

Sem mne přivádí potřeba udělat krok dál, pohnout se z místa, nevím jak to vystihnout lépe. Také to, že bych ráda poznala další bytosti...názory...myšlenky. A čím mohu být prospěšná? Jednak jsem dobrám posluchačem, což bývá mnohdy potřeba...stejně tak ráda o věcech diskutuji a probírám je z mnoha úhlů pohledů. Jinak bych řekla, že mne poznáte spíše časem při osobnějších rozhovorech, ale na případné otázky jistě ráda odpovím.

Nevím co více bych ještě mohla napsat a proto již své představení nebudu prodlužovat a vyčkám si vašich případných dotazů. Věřím, že se zde setkám s mnohými zajímavými osobnostmi a rozvineme zde i nesčetné rozhovory.

S pozdravem Akhuabetyth
Návrat nahoru Goto down
Martin108
Šúdra / Shudra
Šúdra / Shudra



Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 07. 04. 12

Akhuabetyth Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akhuabetyth   Akhuabetyth I_icon_minitime18.04.12 18:58

Ahoj, rád bych se dozvěděl ještě odpověď na otázku, jaký je tvůj vztah k západním a východním náboženstvím Smile Resp názor a zkušenosti s nimi.
Návrat nahoru Goto down
द्वैपायन दास
Admin
Admin
द्वैपायन दास


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 15. 12. 11
Age : 30
Location : Praha / Prague

Akhuabetyth Empty
PříspěvekPředmět: Namaste   Akhuabetyth I_icon_minitime19.04.12 19:16

Rád Tě tu vidím, Akhuabetyth a vítám Tě u nás.
Jsem rád, že jsi zavítala i na toto mé druhé fórum a věřím, že Ti to bude zajisté velice prospěšné.
S Tvým představením jsem vcelku spokojen, i když některé věci by se daly jistě ještě trochu rozvést.
Nicméně jak už podotkl Martin108, bylo by dobré, aby jsi se vyjádřila i k Tvému současnému postoji k různým "náboženským" systémům světa.
Další chybičkou je i to, že jsi vlákno nepojmenovala svým nickem nýbrž jako Představení..., což je v rozporu s pravidly fóra, které jsi mimochodem ani nepřijala...
Pokud tyto chyby napravíš, tak nemám problém Ti dát členství a srdečně Tě uvítat na tomto našem novém fóru... study
Návrat nahoru Goto down
https://quality-of-goodness.forumczech.com
Akhuabetyth
Šúdra / Shudra
Šúdra / Shudra



Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 27. 02. 12

Akhuabetyth Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akhuabetyth   Akhuabetyth I_icon_minitime21.04.12 23:45

Velmi Vás všechny zdravím...

omlouvám se za nedostatky, které se díky mé neobezřetnosti vyskytly...některé z nich jsem již napravila.

Co se týče otázky ohledně náboženství...Upřímně jsem do náboženství jako celku nešla zcela do hloubky...mám zvláštní, spíše "osobní" vztah týkající se Ježíše Krista...nicméně určitý přehled týkající se dalších různých vír, včetně sekt a jim podobným, mám...Přesto víru samotnozu vnímám jako jedinou myšlenku rodělenou do několika částí lidmi nepochopenou...

Jinak řečeno...původní sdělení bylo shodném jen podání bylo zcela jiné...a lidské ego se zde silně projevilo...kvůli čemu vznikalo nesšetné množství bojů? Právě kvůli víře...i když podstata byla shodná, název byl jiný...a už bylo za co bojovat...

Máte-li další otázky, ráda zodpovím...omlouvám se za prodlení s odpovědí, jen jsem měla v poslední době poněkud jiné prožívání než tuto realitu...každopádně se velmi těším na rozhovor s Vámi všemi.

S pozdravem Akhuabetyth
Návrat nahoru Goto down
द्वैपायन दास
Admin
Admin
द्वैपायन दास


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 15. 12. 11
Age : 30
Location : Praha / Prague

Akhuabetyth Empty
PříspěvekPředmět: Otázky   Akhuabetyth I_icon_minitime22.04.12 9:47

Říkáš, že máš osobitý vztah s Kristem Ježíšem, mohla by jsi to trochu popsat, pokud to jde?
Říkáš, že zdělení všech náboženství je stejné, co je podle Tebe tím hlavním zdělením?
Návrat nahoru Goto down
https://quality-of-goodness.forumczech.com
Akhuabetyth
Šúdra / Shudra
Šúdra / Shudra



Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 27. 02. 12

Akhuabetyth Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akhuabetyth   Akhuabetyth I_icon_minitime24.04.12 23:55

Vnímám jej jako člověka skrze mou zajímavou spjatost s Marii Magdalénou...taktéž jako někdo, kdo pochopil a snažil se lidem ukázat cestu...

...tím se dostávám i k odpovědi na druhou otázku...Hlavním sdělením je to, že Boha je hledat skrze sebe ne někde mimo sebe samé...Protože Bůh je v nás...je to naše podstata...láska, štěstí, mír...to je bůh v nás...naše podstata je božská...a to je původním, hlavním sdělením. Jenže slova byla každým jinak pochopena...a tu došlo krozdělování se...další individuality z celku.

A takto vnímám i Ježíše Krista skrze sebe samou...jako někoho, kdo věděl...a kdo se snažil lidem ukázat cestu k poznání, jen nebyl pochopen...pro to pochopení se nechal ukřižovat...udělal to pro lidi, protože věděl, že mnoho začne vidět...a pochopí jeho slova.

Kdyby má odpověď nestačila, klidně se ptej dál...ráda upřesním...



S pozdravem Akhuabetyth
Návrat nahoru Goto down
द्वैपायन दास
Admin
Admin
द्वैपायन दास


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 15. 12. 11
Age : 30
Location : Praha / Prague

Akhuabetyth Empty
PříspěvekPředmět: Vítej   Akhuabetyth I_icon_minitime26.04.12 18:37

Dobrá, to mi stačí, vítej mezi námi... Arrow
Návrat nahoru Goto down
https://quality-of-goodness.forumczech.com
Sponsored content





Akhuabetyth Empty
PříspěvekPředmět: Re: Akhuabetyth   Akhuabetyth I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Akhuabetyth
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
KVALITA DOBRA / QUALITY OF GOODNESS :: Recepce / Reception :: Recepční kniha / Reception book-
Přejdi na: