KVALITA DOBRA / QUALITY OF GOODNESS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Skupina hledačů Pravdy. / Group of seekers for The Truth.
 
PortálPříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Tosh

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Tosh
Šúdra / Shudra
Šúdra / Shudra
Tosh


Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 07. 06. 12

Tosh Empty
PříspěvekPředmět: Tosh   Tosh I_icon_minitime07.06.12 21:19

Zdravím zdejší osazensvo.

Dlouhodobě se zabývám mystikou/magií a otázkami náboženství - popřípadě i filosofií, hystorií, teologií a humanitními vědami (zejména psychologie a sociologie). Z minulosti mám dostatek zkušeností hlavně s klasickou démonologií ovlivněnou židovskou kabalou - hlavně goetická teorie, ve které jsem se topil dlouhá léta, přetrpěl jsem mnoho nočních můr a mám podezření, že jsem byl dokonce nějaký čas pod nepřímím vlivem těchto entit a dělal jsem věci které se mi příčily, dokonce jsem myslel jinak než je mi vlastní.

V dětsví jsem nebyl ničím výjmečný, možná tak svojí klidnou povahou oproti hyperaktivním dětem. Studoval jsem spíše podprůměrně - dokonce jsem měl odklad do první třídy a moje lenost v kombinaci s poruchami učení (jsem dyskalkulik a dyslektik) mnohokrát zapříčinila že se moji rodiče strachovali, jesli vůbec zvládnu dokončit základní školu. Už tenkrát jsem měl plnou hlavu teorií o vesmíru nebo o nadpřirozené síle kterou člověk disponuje - ikdyž mnohdy zkreslené dětskou fantazií...
Je mi 20let a stále studuji - od Září jsem dokonce přijat na Fakultu Humanitních Studií UK tak nevím jesli se mám bát, nebo radovat Smile


Jsem ve všech směrech otevřený novím myšlenkám a názorům - sám vyhledávám veškeré informace a rád se o ně dál dělím, ať už spadají pod ortodoxní vědní obory, nebo jsou to teorie o konspiračním spiknutí. Ve své víře ve vyšší moc nezahrnuji žádné konkrétní náboženství ale více/méně uctívám samotné universum a děkuji mu za každý den, ať už je jakkoli depresivní.

Na Toto fórum jsem přišel jednak z touhy po rozšíření vlastních obzorů a dále také proto, že se chci podělit o tu trochu moudrosti kterou sám disponuji. Mám zájem na tom, aby se lidé rozhlíželi kolem sebe a nenechaly se vodit jako slepé ovce pod vedením médií a všeobecně faktorů které člověka srážejí do propasti nevědomosti a dezinformace, kterou je dnešní společnost nasycena a která už se generačně vsákla tak hluboko, že jsme s ní vlastně všichni vyrostly a ani jsme si toho nepovšimly.

Toliko o mojí osobě a důvodech. Pokud máte otázky rád je zodpovím Wink
Návrat nahoru Goto down
Martin108
Šúdra / Shudra
Šúdra / Shudra



Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 07. 04. 12

Tosh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tosh   Tosh I_icon_minitime08.06.12 13:25

Ahoj, vítám tě tu. Pokud vše proběhne bez zbytečných průtahů, těším se, až založíš nějaká konkrétní vlákna a podělíš se o své zkušenosti. Mohl bys pro příklad uvést pět témat, do kterých bys měl ve spojitosti s tímto fórem co říct? Smile


Návrat nahoru Goto down
Tosh
Šúdra / Shudra
Šúdra / Shudra
Tosh


Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 07. 06. 12

Tosh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tosh   Tosh I_icon_minitime09.06.12 11:10

Rozhodně bych dokázal diskutovat na témata jako:

- Vlivy bylin a přírodních látek na mozek
- Šamanské praktiky z karibských ostrovů včetně voodoo
- Teorie o hmotě - string theory nebo teorie vlákna
- Problematika drog a přírodní medicína včetně fénoménu homeopatik
- Budoucnost světa a jeho ekonomiky - zamyšlení se nad problémem přírodních zdrojů a surovin

Mojí hlavní činností zde bude moderování sekce Stimulanty / Stimulants takže o příspěvky snad nebude nouze. Wink

*
Návrat nahoru Goto down
द्वैपायन दास
Admin
Admin
द्वैपायन दास


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 15. 12. 11
Age : 30
Location : Praha / Prague

Tosh Empty
PříspěvekPředmět: Přístup povolen   Tosh I_icon_minitime15.06.12 11:38

Vítám Tě tu, nemám námitek (spíše čas Very Happy) a tímto Tě tedy uvádím do pozice moderátora příslušného fóra. Wink
Kéž nám jsi nápomocný, příteli. study
Návrat nahoru Goto down
https://quality-of-goodness.forumczech.com
Sponsored content





Tosh Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tosh   Tosh I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tosh
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
KVALITA DOBRA / QUALITY OF GOODNESS :: Recepce / Reception :: Recepční kniha / Reception book-
Přejdi na: