KVALITA DOBRA / QUALITY OF GOODNESS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Skupina hledačů Pravdy. / Group of seekers for The Truth.
 
PortálPříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Slovo úvodem

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Tosh
Šúdra / Shudra
Šúdra / Shudra
Tosh


Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 07. 06. 12

Slovo úvodem Empty
PříspěvekPředmět: Slovo úvodem   Slovo úvodem I_icon_minitime28.06.12 0:36

Stimulantem se v našem případě myslí látka - přírodní nebo i chemická, která nějakým způsobem stimuluje tělo a mysl člověka.
Někdo by mohl tyto látky označit jako drogy, ale já zastávám názor že závislost si člověk pěstuje sám a častokrát je na vině vůle a charakter jedince. Užívání stimulantů NENÍ podmínkou úspěchu nicméně dokáže občas člověka naladit na určitou úroveň a usnadnit mu meditaci nebo komunikaci s různými entitami. Příkladem takovích látek je třeba Ayahuasca nebo houby které obsahují Psilocybin; rytuální praktiky šamanů z různých koutů světa se zaměřovali na tyto halucinogeny za účelem poznání sebe sama i okolního světa - Dokonce i jeden ze starých filosofických směrů (Novoplatonismus) ve starověkém římě se zaměřoval přímo na užívání tinktury obsahující Psilocybin k účelům poznání budoucnosti a dlaším mystickým úkonům.
Já sám mám skušenosti jen s Psilocybinem a Marihuanou, ale plánuji si v nejbližší době rozšířit obzory. Very Happy




Slovo úvodem Ayahuasca

Ayahuasca - planta maestra


Pro účely evokování démonů nebo bytostí z elementárních sfér se většinou využívá směsi bylin do kadidelnice pro vykuřování místnosti - to je další odvětví které by se dalo zahrnout do této sekce - také to bývá důvodem proč je evokace zbochybňována, protože podle některých se odehrává jen v halucinacích způsobených těmito bylinými kuřidly...


V každém případě je ale nutno brát v úvahu zdravotní způsobilost a množstí - každá zkušenost je sice dobrá, ale badtrip není to nejhorší, co může člověka potkat - proto potencionálním experimentátorům doporučuji hlavně důslednost.
Návrat nahoru Goto down
Martin108
Šúdra / Shudra
Šúdra / Shudra



Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 07. 04. 12

Slovo úvodem Empty
PříspěvekPředmět: Re: Slovo úvodem   Slovo úvodem I_icon_minitime28.06.12 8:58

Jenom mám takovej dodatek. Mrkni na překlepy a i/y. Až se ti podaří to opravit, tak předpokládám, že jako moderátor tohohle vlákna můžeš můj příspěvek vymazat Smile
Návrat nahoru Goto down
 
Slovo úvodem
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
KVALITA DOBRA / QUALITY OF GOODNESS :: Vědecký výzkum / Scientific research :: Stimulanty / Stimulants-
Přejdi na: