KVALITA DOBRA / QUALITY OF GOODNESS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Skupina hledačů Pravdy. / Group of seekers for The Truth.
 
PortálPříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Pray

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Pray
Šúdra / Shudra
Šúdra / Shudra



Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 09. 09. 12

Pray Empty
PříspěvekPředmět: Pray   Pray I_icon_minitime09.09.12 10:02

1) Důvod vybrání Vaší přezdívky.
Přezdívku Pray jsem si zvolil před 5 lety byl jsem, jsem a budu velký nadšenec co se týče vampírů.Jednou jsem narazil na obrázek kde byla nakreslená hlava upíra a vedle ní byl nápis Pray od té doby neznámo proč si tak nechávám říkat.
2) Váš věk.
Je mi 16 let.
3) Stručný životopis.
Narodil jsem se 27.srpna 1996 v Praze kde jsem žil 3 roky z mě neznámých důvodů se rodiče rozešli a já jsem odjel s mámou do města Slaný (kde mimo jiné bydlím dodnes).Byl jsem šťastné dítko do svých 10 let kdy se ve mě začali projevovat geny mého otce nedokázal jsem se začlenit byl jsem odpad takový ten typ člověka který má rád svůj ničím a nikým nerušený klid.Ale jak to tak bývá v 10 letech prostě potřebujete kamarády... Já jsem toho byl zbaven cítil jsem že do společnosti lidí nepatřím a tak jsem hledal co s tímto problémem budu dělat narazil jsem na internetu na stránku která se zabívala magií...Respektive na její "populární chat" kde jsem se snažil začlenit do jejich konverzací.Snažil jsem se být jako oni ale byl jsem naivní po 4 letech působení tam a po nespočtu sklamání že mi nikdo nedokáže pomoct jsem zjistil že si všichni jen vymejšlí že tam vypadám jak hlupák protože tomu opravdu věřím.Všechno co jsem myslel že už umím jsem najednou neuměl.. Byl jsem zase to 10 leté děcko co je ale o 4 roky starší nicméně je na tom pořád stejně.Snažil jsem se tedy se učit sám hledal jsem knihy ale žádná z nich mě nezaujala na tolik abych jí začal číst nebo jí dočetl.O další rok později jsem se přestal snažit a jen jsem skrytě doufal že se najde někdo kdo mi pomůže.Pak jsem narazil na tuto stránku a dnes jsem se odhodlal sem napsat.(Dost věcí z minulosti jsem pohřbil a nehodlám je tu vytahovat proto budu rád když se otázky životopisu a rozvádění životopisu vyvarujeme)
4) Vztah k životu.
Vztah k životu mám kladný život je dar ale na druhou stranu někdo by si o něj zasloužil přijít.
5) Vaše zkušenosti s západní a východní mystikou a náboženskými systémy.
Jak jsem již psal v životopisu zkušenosti mám ale nejsou mi k ničemu protože jsou založené na lžích ale stále jsem neztratil víru v ně a ta je podle mého hodně důležitá.
6) Proč mezi Nás přicházíte? Jaké problémy si v životě řešíte, na co hledáte odpovědi?
Přicházím mezi vás z důvodu informací prahnu po tom něco se naučit a vstoupit do učňovského stavu.Řeším problémy například proč jsem v minulosti udělal tolik věcí? Přijde se na ně někdy? etc. Hledám odpovědi na to kam vlastně patřím.
Cool Vaše tvorba
Dřív jsem psal básně sprostějšího rázu ale od doby co si to ty lidé o kterých to bylo přečetli jsem se básní zřekl.
9) Koníčky, zájmy, oblíbené věci
Rád běhám,spím,posiluju,čtu a plavu občas si zajdu ven s těmi pár přáteli které ještě mám
Návrat nahoru Goto down
द्वैपायन दास
Admin
Admin
द्वैपायन दास


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 15. 12. 11
Age : 30
Location : Praha / Prague

Pray Empty
PříspěvekPředmět: Namaste   Pray I_icon_minitime16.10.12 12:39

Vítám Tě tu, Pray.
Zaprvé se chci omluvit, že jsem se tu dlouho neukázal, povinnosti mi to nemožňovali, ale nyní se tu již vyskytovat budu a toto fórum se brzy rozroste. Zakoupil jsem již i doménu www.nityananda.cz a připravuji nějaké další materiály, které zde nabídnu k prezenci.

Celkem nemám, na co bych se Tě zeptal a proto Ti uděluji členství a vítám Tě mezi námi.

Věřím, že se tu mnohému naučíš a konečně něco "dočteš do konce". Wink
Návrat nahoru Goto down
https://quality-of-goodness.forumczech.com
Pray
Šúdra / Shudra
Šúdra / Shudra



Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 09. 09. 12

Pray Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pray   Pray I_icon_minitime22.10.12 17:21

Děkuji vážím si toho
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pray Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pray   Pray I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pray
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
KVALITA DOBRA / QUALITY OF GOODNESS :: Recepce / Reception :: Recepční kniha / Reception book-
Přejdi na: