KVALITA DOBRA / QUALITY OF GOODNESS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Skupina hledačů Pravdy. / Group of seekers for The Truth.
 
PortálPříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Lotus

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Lotus
Šúdra / Shudra
Šúdra / Shudra
Lotus


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 02. 12. 12
Age : 34
Location : Slovensko

Lotus Empty
PříspěvekPředmět: Lotus   Lotus I_icon_minitime02.12.12 8:40

Zdravím Vás.

Som vampyrka. Netajím sa svojou náklonnosťou k temnote. No čím dlhšie som na tomto svete, tým väčšmi si uvedomujem aké je svetlo dôležité. Túžim vedieť a chápať, chcem sa toho veľa naučiť. Rovnako ako si Lotosový kvet hľadá cestu k svetlu a slobode, tak i ja hľadám cestu k pravde, sebapoznaniu, vedomostiam a verím, že tak ako on, i ja jedného dňa nájdem svoju cestu a budem môcť rozkvitnúť.

Nedávno som oslávila svoje 23. narodeniny.

Vo svojom živote som toho zažila veľmi veľa, tak sa pokúsim o zhrnutie.
Narodila som sa mŕtva. Detstvo som mala príšerné a môžete mi veriť, že ani zďaleka nepreháňam. S rovesníkmi som nedokázala nájsť spoločnú reč. Často ma buď ignorovali alebo sa ma snažili šikanovať.
Od útleho veku vo svojom okolí cítim iné entity. Myslím, že práve to ma poznačilo najviac. Fakt, že som sa musela vyrovnávať s vecami o ktorým sa mnohým ľuďom ani len nezdá.
O paranormálne javy som sa začala zaujímať veľmi skoro. Už v útlom veku som uprednostňovala rôzne dokumenty pred všetkým ostatným. Tento záujem sa rokmi stále prehlboval, no ako dieťa som nemala veľa príležitostí nazrieť hlbšie do tejto problematiky. V 14 rokoch som sa začala výraznejšie prejavovať a započalo sa moje precitanie. Konečne som mala viac voľnosti a začala som spoznávať samú seba, svoju podstatu. Bolo to obdobie plné búrenia. (V tomto veku sa po prvý raz prejavili i moje schopnosti, pre ktoré som ešte stále nenašla pomenovanie.)
No s vekom prichádza poznanie. Naučila som sa ovládať svoje emócie a usmerňovať ich. Naučila som sa toho veľa o sebe a svojej podstate. Moje pátranie sa však ešte ani zďaleka neskončilo.
Venovala som sa mnohému. Mágii, kinézam, manipulácii s energiami, lucidnemu snívaniu, automatickému kresleniu, astrálnemu cestovaniu, meditáciam, rozvoju tretieho oka, komunikácii s ďalšími bytosťami, tarotu, zbieram kryštáli a tiež folkóru vampyrizmu.
Prešla som mnohým a mnohé na mňa ešte čaká. Nemôžem si pomôcť no teším sa na tú cestu.

Môj vzťah k životu nebol vždy tak optimistický. Kedysi som si myslela, že v živote ma už nič dobré nečaká. Dokonca som sa pokúsila o samovraždu. V tom období som precitala a bola som veľmi zmätená zo všetkého čo sa mi deje, z toho, čo sa okolo mňa dialo celé roky. Nechápala som to a bránila som sa poznaniu. To ma doviedlo k tak smutnému rozhodnutie akým je ukončiť svoj život. Našťastie sa mi to však nepodarilo a som tu. Môžem sa tešiť z každého dňa a z toho čo mi prinesie. Aj keď občas upadnem do depresívnej nálady, tak sa snažím čakať na každý ďalší deň s úsmevom.
Žiaden život nie je zbytočný. Každý z nás má svoj osud a cestu po ktorej kráča. Takto to vidím.

Ak mám byť úprimná, tak o náboženstvá som sa nikdy príliš nezaujímala. Nebola som vychovaná v žiadnej viere. A nikdy som nebola súčasťou žiadnej sekty. Šintoizmus ma však celkom zaujal. Kamarát mi o tejto viere veľa rozprával, ale nezaujal ma natoľko aby som ho vyznávala. Avšak i napriek všetkému čo som tu napísala, tak mám vieru v sily prírody.

Prečo sem prichádzam? To je dobrá otázka. Jednoducho sa chcem neustále posúvať vpred. Moja zvedavosť a túžba po vedení je neukojiteľná. Možno tu i nájdem odpoveď na to, s čím môže súvisieť moje "spojenie so smrťou" alebo ako to nazvať. No hlavne chcem spoznať množstvo nových ľudí a bytostí. Vymieňať si s nimi svoje skúsenosti. Poznávať nové myšlienky a názory. Rozšíriť si obzory. A ak to bude v mojich silách, tak i pomáhať.

Dalo by sa o mne povedať, že som umelecká duša. Rada kreslím, píšem a veľmi veľa čítam. Nebránim sa ani tancu či spevu. Je to pre mňa úžasný spôsob ako vybiť nadbytočnú energiu, odreagovať sa a zrelaxovať. Som komplikovaná povaha plná protikladov. Som výbušná a dokážem sa hnevať celé hodiny za maličkosti, ale zároveň vo vážnej situácii keď by sa iný rozhnevali dokážem zachovať chladnú hlavu a uvažovať triezvo. Nikdy nezabúdam na to zlé, často mi však v živote uniká to dobré. Som veľmi sebakritická. Často sa správam panovačne, sebecky a vzťahovačne, ale som i neobyčajne úprimná, občas až bolestne. Som verná a oddaná, keď už si raz s niekym vytvorím priateľské puto. Som však introvert, takže je to pre mňa ťažké. Nie je to na mne síce na prvý pohľad badateľné, lebo nemám problém komunikovať s ľuďmi, no skutočne k sebe pustím len málokoho.

Mám veľa záujmov a množstvo tvorby, okrem už vyššie uvedeného tvorím aj AMV a karaoke videa. Ak chcete vedieť niečo konkrétne tak sa pýtajte Smile .

Nuž, a nakoniec by som sa chcela poďakovať za Vašu pozornosť a trpezlivosť. Želám Vám príjemný deň.
V prípade otázok som pripravená poskytnúť čo najúprimnejšiu odpoveď.
Lotus
Návrat nahoru Goto down
द्वैपायन दास
Admin
Admin
द्वैपायन दास


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 15. 12. 11
Age : 30
Location : Praha / Prague

Lotus Empty
PříspěvekPředmět: Otázky   Lotus I_icon_minitime02.12.12 17:17

Ještě jednou přeji hezký večer a vítám Tě u nás na fóru.
Nyní Ti položím pár doplňkových i obecných otázek, pokud Ti to tedy nevadí, abych si na Tebe mohl udělat zřetelnější obrázek. Wink

1) Píšeš o jakési náklonosti k temnotě a uvědomování si světla. Co pro Tebe tyto pojmy, tedy temnota a světlo, vlastně znamenají? Japak je definuješ a jaký je podle Tebe mezi nimi vztah?
2) Píšeš, že jsi se narodila mrtvá, jak to myslíš?
3) Říkáš, že jsi cítila různé entity. O jaké entity se například jednalo?
4) Píšeš, že se objevily jakési schopnosti. Mohla bys nám v krátkosti přiblížit o jaké schopnosti se jedná?
5) Vyjmenováváš tu věci, kterými ses zabývala. Osobně by mě zajímalo, jaké byly Tvé úspěchy v těchto oblastech (kineze, AC atd.).
6) Říkáš, že jsi se pokusila spáchat sebevraždu. Ačkoliv je to možná osobní, přesto se tě musím zeptat, co Tě k tomu vedlo.
7) Čím Tě šintoismus "zaujal" a co Tě naopak přimělo ho "nevyznávat"?
8 )
Používáš pojem "Spojení se smrtí". Co si pod ním alespoň rámcově představuješ? Každý jsme ve spojení se smrtí každý den...

9)
Říká Ti něco pojem "jóga"?
10)
Jak si myslíš, že vznikli vampýři?
11)
Co si myslíš k tématu "rovnocennost mužů a žen"?
12)
Věříš, že byli američani skutečně na měsíci?
13)
Věříš na evoluční teorii?

14)
Kde bydlíš?

Osobně si myslím, že se Ti u nás může líbit a mohu Tě mnohému naučit... ,.-)
Návrat nahoru Goto down
https://quality-of-goodness.forumczech.com
Lotus
Šúdra / Shudra
Šúdra / Shudra
Lotus


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 02. 12. 12
Age : 34
Location : Slovensko

Lotus Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lotus   Lotus I_icon_minitime02.12.12 19:13

To je kopec otázok. Nebude jednoduché na všetky odpovedať ale pokúsim sa Smile. Bude to dlhé čítanie...

1. Myslím si, že jedno nemôže existovať bez toho druhého. Všade funguje istá rovnováha.
Moje poňatie temnoty pramení z mojej podstaty a z toho akým pokušeniam musím čeliť. Už od detstva som prenasledovaná démonmi a som pokúšaná ich sľubmi a tým čo mi ponúkajú.
Každý si pod týmito pojmami predstavuje niečo iné, je to ako s dobrom a zlom.
Neustále ma to ťahá smerom k samote, čiernej mágii, démonom. No na vine sú i moji rodičia. Asi budem prehnane úprimná, ale môj otec bol doslova tyran a matka je psychicky labilná. Ich správanie na mňa nemalo dobrý vplyv. Prešla som si peklom a preto poznám temnotu. Aspoň tú svoju.
Moja cesta k svetlu je ako hľadanie východu z labyrintu. Náročná a plná slepých uličiek. Učím sa sebadisciplíne, poznávam samu seba a svoje reakcie v istých situáciách, starám sa o nechcené zvieratá, v nemocnici pracujem s chorými deťmi ktorým pomáham svojou energiou. Viem, že tu energiu som predtým vzala niekomu inému, niekomu zdravému, ale nenechávam si ju pre seba i keď by som mohla.
Brať, trénovať a stať sa silnou, ale k čomu je sila ak nemám nikoho koho by som ňou chcela ochrániť?!
Snažím sa konať dobro a na svet sa dívať s úsmevom aj keď som často v depresiách. Moja samota je pre mňa tou najtemnejšou temnotou. V pomoci ostatným nachádzam kúsok po kúsku svoje svetlo.

2.Narodila som sa mŕtva. Doslova a do písmena. Páčilo sa mi v matkinom lone a prenášala ma dva týždne. Pôrod sa podarilo vyvolať až na druhý pokus, aj to ma museli von doslova vytiahnuť. Keď ma dostali von. Tak som už bola mŕtva. Vraj som bola modrá a hneď ma odniesli do vedľajšej miestnosti kde začali s oživovaním, po pár minútach sa ozval môj plač. Prekonala som vlastnú smrť ako novorodenec.

3.Duchovia, anjel a démon. Mama mi vravela, že vždy sa okolo mňa dialo veľa nevysvetliteľných vecí. Moje hračky sa presúvali po miestnosti, obrazy sa triasli, hrnčeky skladali. Raz som vraj veľa plakala a mama to ignorovala lebo vešala prádlo na balkóne. V momente keď som prestala plakať ju niečo hodilo tak silno k zábradliu, že skoro vypadla. Okrem nás doma nikto nebol a ja som ešte ani nevedela poriadne sedieť. Čím som bola staršia tým to bolo horšie, stupňovalo sa to do nejakých 6-8 rokov.
Anjel mal teplý dotyk, cítila som sa pod ním pokojná a uvoľnená. Vždy mal ruku na mojom rameni alebo chrbte a díval sa mi cez rameno keď som sa učila alebo si kreslila. Bol tam keď som sa bála zaspať, lebo som mávala často nočné mory. Počula som spev. Dotýkal sa mojich vlasov keď som zaspávala. Pomáhal mi aby som zostala silná.
Démon ma desil. Mala som z neho strach. Vypestovala som si zvyk otáčať bábikam hlavy smerom k oknu, neznášala som ten pocit že ma sledujú. Viem, že to bolo spôsobom maľby ktorý sa používa, ale i tak. Keď bol prítomný, tak som ho počula ako na mňa volá. Hlasy sa ozývala z úst bábik, ale akoby z veľkej diaľky. Vtedy som sa nemohla ani pohnúť, vždy ma to paralyzovalo. Bábiky sa ku mne začali otáčať a dívali sa priamo na mňa. Až vtedy som bola schopná utiecť. Dospelí by si povedal: ach tá detská fantázia. No keď som nazbierala odvahu vrátiť sa späť do izby, tak bábiky hľadeli na miesto z ktorého som ušla. Nepozerali sa von oknom tak ako mali.
Keď sme boli so sestrou malé, tak sme spolu často spávali lebo sa bála tmy. Pred spaním sme sa vždy rozprávali. Vtedy tomu nebolo inak. Sestre sa odrazu rozšírili oči od strachu akoby videla ducha a mne naskočili zimomriavky, vedela som kto tam je. Povedala, že moje vlasy sa vznášajú. Veľký prameň vlasov mi len tak stál a pohupoval sa vo vzduchu.
Na chodbe som občas počula prenikavý ženský krik. Akoby niekto skočil z okna na najvyššom poschodí a dopad. To okno sa nikdy nezatváralo. Za celú tú dobu to sestra počula len raz.
Je toho ešte viac, ale to by sme tu sedeli do Vianoc.

4.,8. Keď som mala 14., začala som sa prejavovať. Najskôr sa zmenilo to ako som pôsobila na ostatných. Nenápadná zmena. Drobná zmena ktorú možno pripísať dospievaniu. Stala som sa manipulatívnou. Chalanov som dohnala k tomu aby sa o mňa bili. Vyžívala som sa v tom aký mám na nich vplyv. Podvedome som vysávala svojich priateľov.
No ten jeden deň nebol iný ako tie ostatné. Ráno som sa zobudila a šla za kamarátmi. Všetko bolo ok. Hrali sme futbal a blbli ako obvykle. Odrazu som ale mala neskutočne zlý pocit. Cítila som také nutkanie niekam sa rýchlo dostať, ale netušila som kam. Kamarátom som povedala, že sa necítim dobre a idem domov. Poddala som sa tomu nutkavému pocitu, bolo to ako tranz. Viem čo sa dialo okolo mňa, všetko som vnímala dokonale, ale nemohla som sa zastaviť a ani spomaliť. Nedokázala som sa zastaviť. Keď som sa dostala k jednej z hlavných ulíc. Uprostred cesty stála sanitka. Všade pobehovali ľudia a plakali. Na zemi ležalo telo. Videla som jeho hlavu oddelenú od tela. Bol to Tomáš. Môj kamarát s ktorým som občas hrávala futbal. V momente keď som tam dorazila ten pocit zmizol.
Po druhý raz sa mi to stalo v 2009. Moja krstná chodila po lekároch lebo ju bolela noha v oblasti lymfatických uzlín. Všade jej vraveli že to bude len natiahnutý sval.
V ten deň som bola v Galante za mojim priateľom. Trocha sme pili a prechádzali sme sa po vonku s jeho najlepšou kamarátkou. Bolo to pár minút pred 23 keď som znova cítila ten pocit. Nutkavý, neodbytný pocit, že sa mám niekam dostať. Skôr ako som si to stihla uvedomiť, mierila som k novému cintorínu, ktorý mal blízko k hlavnej ceste. Doslova za mnou bežali, ale aj keď som ich počula a vnímala ako na mňa volajú, že čo stváram, tak som nemohla zastaviť. Mohla som len ísť ďalej. Zastaviť sa mi podarilo až o nejakých 10-15 minút aj to ma stálo neskutočné množstvo energie. Každá zmena smeru ktorá znamenala že zídem s predurčenej cesty ma stála veľkú dávku energie. Spomínam si ako som sa rozplakala keď som zastala. Cítila som, že sa stalo niečo veľmi zlé, ale oni mi neverili. Vraj som len priveľa vypila, ale ja poznám svoje hranice a ten pocit sa nedal zmýliť.
Na druhý deň ráno mi volal otec. Moju krstnú okolo 23 večer odviezli do nemocnice s embóliou na pľúcach. Odrazu vedeli do týždňa zistiť že má rakovinu v poslednom štádiu. 2. decembra 2009 zomrela.

5. Kinezam som sa nevenovala dlho. Zameriavala som sa na telekinezu a pyrokinezu. Pohla som s kusom špajdle a plameň sviečky som sa naučila usmerniť tak, že sa otáčal dokola. No to je už dávno. Myslím, že už by mi to nešlo. Automatické kreslenie používam k diagnostike, zatiaľ sa mi nestalo, že by som sa mýlila. Astrálne cestovanie som začala opätovne cvičiť len nedávno. Dá sa povedať že sa mi to podarilo, ibaže som sa tak veľmi sústredila na túžbu vycestovať, že som si neurčila cieľ cesty a tak som sa vznášala nad svojim fyzickým telom. Potom sa so mnou niekto z astrálu pokúsil spojiť, no na to som nebola pripravená a tak ma to vydesilo, že ma to hodilo späť. Ešte hodnú chvíľu som cítila ako na mňa niekto ťuká aby som sa mu otvorila. Lucídne sny mávam veľmi často a páčia sa mi. Veštenie z tarotových kariet mi tiež zatiaľ ešte nikdy nezlyhalo, využívam k tomu anjelov. S praktickou stránkou mágie sa nezahrávam, ale chcem sa o nej učiť. V cítení energie na tom nie som najhoršie, ale kvôli démonom sa musím veľmi krotiť a často mať okolo seba štít či filter. S rozvojom tretieho oka som na tom tiež celkom dobre. Dokážem ho väčšinou otvoriť podľa svojej vôle.

6. Mala som vtedy 16-17. Ako som spomínala, moja rodina bola príšerná, nie žeby to bolo lepšie, ale rodičia sa aspoň rozviedli. Ešte stále som precitala a bola zmätená, dezinformovaná. Rozišla som sa s prvou láskou keď ma podviedol. Mala som len veľmi málo priateľov a žiadnemu som neverila natoľko aby som sa mu mohla zdôveriť. Cítila som sa sama a opustená, frustrovaná, často som upadala do depresie, ktorú som pred všetkými skrývala. V mojom vnútri niečo každý deň umieralo, ale ja som sa každý deň usmievala a išla ďalej, aby nikto nevidel moju slabosť.
V ten deň som už skrátka nevládala. Opila som sa a pojedla tabletky. Myslím, že som mala šťastie, lebo som vypila priveľké množstvo alkoholu a všetky tablety som vyvrátila.

7. Predovšetkým tým, že je spojený s japonskom a všetko týkajúce sa japonska ma veľmi fascinuje a zaujíma. No to pre mňa nie je dôvodom k tomu aby som sa ním hlbšie zaoberala. Jednoducho sa odmietam podriadiť akémukoľvek Božstvu. Myslím, že mám problém s autoritami a nerada sa obmedzujem. Som to čo som a som tým kým som. Mám slobodnú vôľu a vybrala som si vieru v sily prírody. V prirodzený kolobeh života. Božie pravidlá som vymenila za prirodzenosť.

9. Jóga sú cvičenia na zlepšenie fyzickej i duchovnej kondície. Aspoň myslím,lebo som sa tým nikdy nejak nezaoberala, ale chcela by som sa začať venovať reiki.

10. O našom vzniku koluje množstvo mýtov. Niekto tvrdí, že Kain sa stal prvým po tom, čo uzavrel pakt s Diablom. Iní sú toho názoru, že sme sa vyvinuli z ľudí ako vyššia rasa. Kain mal byť prvý a jeho družka, ktorú sme nazvali Marind druhá. Avšak to sa zrejme tak skoro nedozvieme. Pokiaľ ide o to, i ja sama som zvedavá a moja myseľ zostáva otvorená.

11. Muži a ženy by si mali byť rovný. Každému mužovi i žene bola daná úloha a tá, i keď je iná, tak je rovnako dôležitá. Ženy sa stali nositeľkami života. Sme nežné a láskavé, milujúce svoje deti i svojich manželov. Vychovávame budúce generácie. Sme fyzicky slabšie no naše telá sú odolnejšie voči bolesti rovnako ako naše duše. Znesieme toho veľa.
Podľa môjho boli ženy stvorené k tomu aby milovali a boli milované a muži k tomu aby ich milovali a chránili.
Muži boli stvorení od prírody fyzicky silnejšími, aby boli schopný postarať sa o svoje rodiny a boli schopný chrániť ich.
V prírode, ak sa samička a mláďatá ocitnú v ohrození, tak sa samec postaví lovcovi a je schopný odviesť jeho pozornosť a obetovať sa v záujme ďalšej generácie a svojej družky.
Ľudia sú len ďalším článkom v tomto kolobehu. Tak prečo by to malo fungovať inak?

12. Táto otázka mi príde trocha od veci, ale vlastne mi to bolo vždy tak trocha jedno.

13. V biologickú revolučnú teóriu verím.

14. Bývam na Slovensku blízko Bratislavy. Nechcem byť príliš konkrétna.

Ak si to celé prečítal tak ti úprimne gratulujem. Zrejme to bolo celkom únavné čítanie Smile .
Budem rada ak ma niečomu naučíš. Zatiaľ sa tu cítim veľmi príjemne Smile . Ak ťa napadli nejaké ďalšie otázky, tak sa pokojne spýtaj.
Návrat nahoru Goto down
द्वैपायन दास
Admin
Admin
द्वैपायन दास


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 15. 12. 11
Age : 30
Location : Praha / Prague

Lotus Empty
PříspěvekPředmět: Posouzení   Lotus I_icon_minitime02.12.12 20:36

S Tvými odpověďmi jsem spokojený do té míry, že Tě tu rád uvítám. ,.-)
Nyní Ti k některým napíšu krátký komentář a položím Ti ještě pár dalších.

1) Vcelku dobře popsáno.
2) Také mě máti o dva týdny přenášela a můj porod vyvolávali na druhý pokus.
3) Také jsem měl dost nabité dětství. Některé pasáže z Tvého líčení něco vypovídají, ale to si zatím nechám pro sebe.
8,4) Toto smrtelné vábení bývá u vampýrek vcelku běžné, ne u všech ale vcelku často.
5) Jak jsi pohla tou špajdlí? V tom astrálním cestování si více úspěchů nezaznamenala, kde je problém, když nyní trénuješ?
6) Zcela Tě chápu.
7) Myslím, že s Tvým předvědčením se vcelku dá pracovat a vést Tě k rozvoji... Zcela chápu, co Tě k Tvému přesvědčení vede.
9) Častá misintrepetace pojmu jóga v moderním západním světě... Brzy si o józe popovídáme blíže.
10) Ani jedno z toho není tak úplně pravda. Možná Ti časem řeknu, jak to skutečně bylo...
11) Nó, tady si se trochu s těmi popisy nechala unést. Very Happy Každopádně jsem nic jiného stejnak neočekával, takže v pořádku a také mi to o Tobě dává jistý obraz.
12) Neodpověděla si na otázku.
13) Tak to Tě zklamu, ale je to blud, moderní mýtus. Darwinisticko-lyellův koncept je jen ateisticko-materialistickou doktrínou, která nekoresponduje s četnými důkazy, a přestože tvoří základ moderního paradigmatu je tato teorie (stará přes sto let) dávno překonaná a scestná. Více k tomuto Ti mohu povědět později, či si stáhni třebas nějaké knihy od Zillmera.
14) A jezdíš někdy do Čech, do Prahy? Občasné osobní setkání by rozhodně nebylo na škodu.

15) Jak jsi se vůbec o tomto fóru dozvěděla???
16) Proč sis vybrala zrovna jméno Lotus, co pro Tebe lotos vlastně znamená? Mám Ti tak i říkat?
17) Znáš i nějaké jiné vampýry a stýkáš se s nimi?


Naposledy upravil द्वैपायन दास dne 02.12.12 21:09, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://quality-of-goodness.forumczech.com
Lotus
Šúdra / Shudra
Šúdra / Shudra
Lotus


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 02. 12. 12
Age : 34
Location : Slovensko

Lotus Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lotus   Lotus I_icon_minitime02.12.12 20:53

2. Však u mňa sa to na ten druhý pokus podarilo.
3. Teraz som neskutočne zvedavá čo si o tom myslíš Smile
5. Imaginácia alebo to bola manipulácia s energiami... sú to už roky...
9. Súhlasím Smile
10. Stále dráždiš moju zvedavosť...
12. Viem. Oni tvrdia že tam boli a majú o tom kopec dôkazov, ale ja som tam s nimi nebola, takže ich nebudem súdiť či tam boli alebo neboli.
13. Super, domáca úloha Razz
14. Nechodím, ale Prahu som vždy chcela vidieť. Najďalej som sa v Česku dostala do Brna.
15. Bola som i na tom predošlom Smile. Ale chcem začať s čistým štítom.
16. To som predsa napísala v predstavení. Myslím, že celkom jasne. Lotosové kvety sú úžasné v tom, že ich semienko dokáže dlho vydržať i hlboko v zemi a čaká tam na svoju príležitosť. Až sa mu naskytne, tak bojuje, prebíja sa centimeter za centimetrom bahnitou zemou, skrz kamene i vodu aby jedného dňa mohol rozkvitnúť. Nevzdáva sa a bojuje nech je nepriazeň osudu akokoľvek krutá. Mnohí ľudia, ktorí majú za sebou ťažké obdobie si ho dávajú i vytetovať. Znamená pre mňa silu zniesť všetky nepriazne osudu, lebo ak sa budem snažiť, tak na konci možno budem odmenená. Kľudne ma tak volaj Smile
17. Poznám aj iných môjho druhu. Osobne sa s nimi už nestýkam i keď sme v kontakte. Nestýkam sa s nimi lebo väčšina z nich býva buď v Česku alebo relatívne ďaleko odo mňa. Aj to je dôvod prečo sa cítim často opustená. Nemám sa s kým porozprávať o mojej prirodzenosti. S tými ktorý sú okolo mňa, nikdy nebudem môcť úplne sama sebou.
Návrat nahoru Goto down
द्वैपायन दास
Admin
Admin
द्वैपायन दास


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 15. 12. 11
Age : 30
Location : Praha / Prague

Lotus Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lotus   Lotus I_icon_minitime02.12.12 21:07

2) Však u mě také.
3) Dočkej času...
5) Nemyslím, čím jsi toho docílila, ale jaký pohyb ta věc udělala.
9) To jsem rád.
10) Mno, je to vcelku "zajímavé téma", obzvláště pro vampýry a ne zrovna mnoho jedinců zná pravdu, takže to chápu... ,.-)
12) Skutečně? Myslíš ty údajné unikární kameny z měsíce, které nedávno našli i na zemi nebo Ty fotky, na kterých je jasně vidět, kde už je hranice plátna na promítání? Či ten úžasný vrh kladivem, který i žákovy střední školy prozrazuje, že je v daném videu zemská gravitace? Very Happy (Nechme toho, jen mě zajímalo, co si o tom aktuálně myslíš, zde si o tom případně můžeš dočíst více).
13) Stojí to za to. Suspect
14) Někdy přijeď, rád Tě tu provedu.
15) He he, to by mně zajímalo, kýmpak si asi byla (mám svůj tip)... pirat
16) Jen jsem chtěl vědět více...
17) Dneska už snad není takový problém někam dojet, jsi tam za pár hodin. Cool
Návrat nahoru Goto down
https://quality-of-goodness.forumczech.com
Lotus
Šúdra / Shudra
Šúdra / Shudra
Lotus


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 02. 12. 12
Age : 34
Location : Slovensko

Lotus Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lotus   Lotus I_icon_minitime02.12.12 21:15

5. Aha, kotúľala sa ku mne. Alebo sa triasla na mieste, mykala.
12. Nikdy som sa o to nezaujímala a to video som nikdy nevidela Smile
13. To bolo v dobrom Smile . Rada sa učím Smile .
14. To by nebol problém. Problém by bolo vymyslieť ubytovanie Smile .
15. Daj. Prijal si ma aj keď som veľmi škaredo skomentovala tvoj board Razz
17. Nie je problém tam ísť. Len je okolo toho kopec vybavovačiek a v zdravotníctve neplatia tak dobre ako by som si želala. Navyše mám 2 psy, zajaca a na Vianoce dostanem mačiatko, takže sa niekto musí postarať i o moju malú ZOO. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
द्वैपायन दास
Admin
Admin
द्वैपायन दास


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 15. 12. 11
Age : 30
Location : Praha / Prague

Lotus Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lotus   Lotus I_icon_minitime02.12.12 21:29

13) To je dobře, takové lidi potřebujeme!
14) Má postel je Ti otevřená... tongue
15) Inu nejsem povrchní člověk.
17) Nj, to je vcelku problém, ale problémy tu jsou od toho, aby se řešily...

Nuže dobrá, já na Tebe prozatím více otázek nemám a případné další možno řešit soukromě.
Znovu Tě tu tedy vítám a přeji Ti, ať tu najdeš to, po čem prahneš. Wink
Návrat nahoru Goto down
https://quality-of-goodness.forumczech.com
Lotus
Šúdra / Shudra
Šúdra / Shudra
Lotus


Poèet pøíspìvkù : 16
Join date : 02. 12. 12
Age : 34
Location : Slovensko

Lotus Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lotus   Lotus I_icon_minitime02.12.12 21:32

Ďakujem ti veľmi za túto príležitosť. Dúfam, že tu spolu budeme vychádzať a veľa sa toho naučím Smile. Naozaj sa neviem dočkať nových vedomostí.
Takže ešte jedno veľké ďakujem Smile.
Fuha. Ešte nikdy som sa tak zdĺhavo nepoďakovala... Very Happy

// Všechno se občas zdá "poprvé". Razz (द्वैपायन दास)


Naposledy upravil Lotus dne 02.12.12 21:38, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Lotus Empty
PříspěvekPředmět: Re: Lotus   Lotus I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Lotus
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
KVALITA DOBRA / QUALITY OF GOODNESS :: Recepce / Reception :: Recepční kniha / Reception book-
Přejdi na: