Skupina hledačů Pravdy. / Group of seekers for The Truth.
 
PortálPříjemFAQCalendarSeznam uživatelůUživatelské skupinyHledatRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Co my jen víme? / What the Bleep Do We Know?

Goto down 
AutorZpráva
द्वैपायन दास
Admin
Admin
द्वैपायन दास

Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 15. 12. 11
Age : 25
Location : Praha / Prague

PříspěvekPředmět: Co my jen víme? / What the Bleep Do We Know?   18.02.12 19:44

Odkaz / Link:
Stáhni zde
Download here


Obsah / Content:
Proč děláme pořád dokola stejné chyby? Proč máme pořád stejné vztahy? Proč si pořád znovu nacházíme stejná zamestnání? Jak je možné, že si v tomto nekonečném moři možností, které nás obklopuje, vytváříme stále stejné reality? Je možné, že jsme ve svém každodenním životě nějak naprogramováni? Naprogramováni ve způsobu, jak vytváříme svůj život? A máme nad svým životem nějakou kontrolu? Nový vědecký model, který odhaluje film Co my jen víme?!, říká, že ano. Všechno, co se nám děje, je výsledkem našeho vědomí – jsme absolutní strůjci svého života a dokonce i života mimo nás samé. Jaké jsou důsledky tohoto zjištění, jaké objevy k němu vedly a co může jeho uvedení do praxe způsobit, vysvětlují vědci, lékaři, filosofové či učitelé životního růstu.
/
What the Bleep Do We Know!? (also written What tнē #$*! Dө ωΣ (k)πow!? and What the #$*! Do We Know!?) is a 2004 film that combines documentary-style interviews, computer-animated graphics, and a narrative that describes the spiritual connection between quantum physics and consciousness. The plot follows the story of a photographer as she encounters emotional and existential obstacles in her life and begins to consider the idea that individual and group consciousness can influence the material world. Her experiences are offered by the filmmakers to illustrate the movie's thesis about quantum physics and consciousness.

Zajímavost / Attraction:
Ačkoliv jsou k dokumentu nějaké chyby a zřejmě z důvodů nedostatku prostoru je místy takový plytký, nutí člověka se zamyslet nad tím, čemu vlastně říká realita.
/
Although the document and probably some mistakes and due to lack of space is in some places such shallow. It is forcing people to think about what they actually call reality.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://quality-of-goodness.forumczech.com
 
Co my jen víme? / What the Bleep Do We Know?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
KVALITA DOBRA / QUALITY OF GOODNESS :: Databáze / Database :: Filmy / Movies-
Přejdi na: